Wyniki konkursów

               17 marca 2012 roku na spotkaniu członków i opiekunów szkolnych kół LOP ogłoszono wyniki konkursów, w których brali udział uczniowie naszej szkoły.

Uczennica klasy IIC  gimnazjum Dominika Ławniczak zajęła III miejsce  w konkursie przyrodniczym pt. „FOTONATURA”, organizowanym przez Zarząd Okręgu LOP w Skierniewicach pod patronatem Nadleśnictwa w Skierniewicach.

Spośród 22 uczniów naszej szkoły podstawowej, którzy  brali udział w XXV edycji – 2011/2012 ogólnopolskiego konkursu dla młodzieży szkolnej pod hasłem

„Mój las” organizowanego przez stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa oraz Ligę Ochrony Przyrody wyróżniono pracę Natalii Wiercioch i Gabrysi Czerwińskiej z klasy VIB.

Opiekun Szkolnego Koła LOP Beata Kowalczyk

 

23 marca w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny. Zwycięzcy: Monika Żarczyńska, Julia Zdun i Jakub Skoczek  konkursu zakwalifikowali się do etapu  międzyszkolnego – „Na ortograficznej arenie”. Dalsze rozgrywki  miał miejsce w Szkole Podstawowej nr 2. Gratulujemy Julii Zdun, uczennicy klasy 6b zajęcia II miejsca!

 

Dostępność