Dzień dziecka

 Dzień Dziecka w Polsce obchodzony jest od roku 1952 w dniu 1 czerwca. Z tej okazji w naszej szkole, zamiast lekcji, odbył się zawody sportowe. Uczniowie mogli sprawdzić swoje umiejętności w kilku konkurencjach tj. rzuty do kosza, „piłka chińska”, badminton, rzut kaloszem czy piłka nożna. Reprezentacje klas, które odnotowały najlepsze wyniki, zostały uhonorowane pamiątkowymi medalami.

      Oprócz sprawności fizycznej uczniowie mogli także zaprezentować własne talenty, a tych w gronie uczniów naszej szkoły nie brakuje. Po burzliwych naradach, werdyktem jury pierwsze miejsce zajęła Aleksandra Jaworska za wykonanie „Piosenki drewnianych lalek”, drugie przypadło Patrycji Stanowskiej, która brawurowo zagrała na skrzypcach, a trzecie duetowi Anny Strączyńskiej i Karoliny Tomaszewskiej, które zaśpiewały i zagrały utwór Leonarda Cohena „Hallelujah”. Dodatkowo wyróżnienia otrzymali reprezentacja chłopców z klasy 1a oraz Marta Pabijanek i Kinga Wach z klasy 1 c. Z kolei nagroda publiczności powędrowała w ręce Błażeja Machaja z klasy 5 c. Gratulujemy!!!

Dostępność