Szkolna Liga Pływacka

Dnia 26 października 2012r na skierniewickiej pływalni odbyła się I runda Szkolnej Ligi Pływackiej. Nasza szkoła bardzo licznie wzięła udział w zawodach.  Zarówno w rywalizacji klas I-III jak i IV-VI nasi zawodnicy pokonali rywali innych szkół skierniewickich o ponad 100 punktów tym samym klasyfikując się na czołowym I miejscu. Gratulacje dla wszystkich zawodników i do zobaczenia na kolejnej edycji Szkolnej Ligi Pływackiej.


 

Lista uczniów

Uczniowie, którzy reprezentowali Zespół Szkół Integracyjnych

w I edycji Szkolnej Ligi Pływackiej

 

Klasy I

  1. Tomaszewski Mateusz
  2. Idaszak Mateusz
  3. Stempniak Mikołaj
  4. Boratyński Bartosz
  5. Czapnik Dawid
  6. Wojenka Maja
  7. Świderska Joanna
  8. Wójciak Nadia
  9. Werker Julia
  10. Ciarkowska Ola
  11. Kazimierska Kamila
  12. Jańczuk Ola
  13. Jędrycha Berenika
  14. Kozieł Anna
  15. Bert Nikola

Klasy II

  1. Korzeniewski Szymon
  2. Jędrzejczak Zuzanna
  3. Lesiński Jakub
  4. Lipińska Andżelika
  5. Matyjek Kasia
  6. Ablewska Helena
  7. Jańczuk Aleksandra
  8. Krawczyk Patrycja
  9. Węgrzynowicz Oliwia
  10. Wacławek Mateusz
  11. Chmura Tomasz
  12. Nalbach Iwo
  13. Gałat Filip

Klasy III

  1. Łowicka Klaudia
  2. Foks Bartek
  3. Krakowiak Kacper
  4. Zbudniewek Oliwier
  5. Kaczor Bartek
  6. Cieślak Kamila
  7. Bitel Julia
  8. Filipiak Zuzanna
  9. Zalewska Weronika
  10. Zawadzka Ola
  11. Parda Antoni
  12. Zieliński Eryk

Klasy IV

  1. Jagoda Gabrysia
  2. Burzyński Filip
  3. Orłowska Zuzia
  4. Korzeniewska Weronika
  5. Lesiecka Maja
  6. Witek Łukasz
  7. Zalewski Bartek
  8. Wójciak Julia
  9. Białkowski Mikołaj
  10. Zalewski Bartosz
  11. Czapnik Wiktoria

Klasy V

  1. Gruda Bartek
  2. Perzankowski Maciej
  3. Małek Zuzanna
  4. Bitel Wiktoria
  5. Ostymczuk Julia
  6. Burzyńska Natalia
  7. Owczarek Andżelika
  8. Dominiak Mateusz
  9. Marchel Paweł
  10. Augustyniak Radosław

Klasy VI

  1. Dudek Kaja
  2. Brodowski Bartosz
  3. Kowalczyk Krzysztof
  4. Łowicki Krystian
  5. Wrzodak Marta
  6. Małkus Amelia
  7. Walz Kornelia
  8. Koźbiał Małgosia
  9. Juźwiuk Izabela
  10. Orzechowski Kacper

 

Dostępność