Skierniewickie Igrzyska Szkół Podstawowych w pływaniu

Już po raz piąty nasza szkoła zorganizowała Skierniewickie Igrzyska Szkół Podstawowych w Pływaniu pod patronatem Prezydenta Miasta Skierniewice, przy współpracy z Uczniowskim Klubem Sportowym „NAWA Skierniewice”. Zawody cieszą się ogromną popularnością wśród skierniewickich szkół w tym roku zgromadziły rekordową liczbę uczestników – 334. Nasi uczniowie nie mając sobie równych w rywalizacji zespołowej zwyciężyli z dorobkiem 628 punktów, na drugim miejscu z 295 punktami uplasowała się szkoła podstawowa nr 4, zaś trzecie miejsce przypadło szkole podstawowej nr 5. Zwyciężając również w klasyfikacji medalowej nasza szkoła zgromadziła 22 złotych, 20 srebrnych i 13 brązowych medali.

ZŁOTE MEDALE DLA NASZEJ SZKOŁY ZDOBYWALI:

Maja Wojenka, Zosia Jańczuk , Aleksandra Jańczuk, Jakub Lesiński, Zuzanna Filipiak, Bartek Kaczor, Zuzanna Orłowska, Kornelia Walz, Krzysztof Kowalczyk, Kaja Dudek, Kacper Orzechowski, Weronika Korzeniewska, Paweł Marchel.

SREBRNE MEDALE DLA NASZEJ SZKOŁY ZDOBYWALI:

Zosia Jańczuk, Maja Wojenka, Zuzanna Filipiak, Szymon Korzeniewski, Bartek Kaczor, Ola Zawadzka, Kacper Krakowiak, Angelika Owczarek, Maciej Perzankowski, Bartosz Brodowski, Weronika Korzeniewska, Izabela Juźwiuk, Mikołaj Białkowski, Krzysztof Kowalczyk, Julia Wójciak, Bartek Gruda.

BRĄZOWE MEDALE DLA NASZEJ SZKOŁY ZDOBYWALI:

Julia Bitel, Kacper Krakowiak, Nadia Wójciak, Aleksandra Jańczuk, Szymon Korzeniewski, Oliwier Zbudniewiek, Kaja Dudek, Paweł Marchel, Gabrysia Jagoda, Marta Wrzodak, Natalia Burzyńska, Kacper Ławniczak,

Pan Prezydent Leszek Trębski w asyście pani dyrektor Zespołu Szkół Integracyjnych Zofii Rzankowskiej oraz prezesa Uczniowskiego Klubu Sportowego „NAWA Skierniewice” Marka Krawczyka wręczył dla wszystkich najmłodszych uczestników zawodów pamiątkowe dyplomy. Zwycięzcy konkurencji udekorowani zostali medalami zaś zwycięskie szkoły otrzymały wspaniałe puchary.

Sprawna obsługa organizatorska nauczycieli wychowani a fizycznego ZSI spowodowała, że zawody przebiegały bardzo sprawnie w przyjaznej i sportowej atmosferze.

V_igrzyska_punkty

V_igrzyska_wyniki

V_igrzyska_medale

 

 

V SKIERNIEWICKIE IGRZYSKA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PŁYWANIU

Skierniewice 05.12.2012

 

SZTAFETA MIKOŁAJKOWA klasy 6×25 IV-VI dziewcząt

 1. Szkoła podstawowa nr 9
 2. Szkoła podstawowa nr 4
 3. Szkoła podstawowa im. Ks. Konarskiego
 4. Szkoła podstawowa nr  5

SZTAFETA MIKOŁAJKOWA klasy 6×25 IV-VI chłopców

 1. Szkoła podstawowa nr  9
 2. Szkoła podstawowa nr  2
 3. Szkoła podstawowa nr  4
 4. Szkoła podstawowa im. Ks. Konarskiego
 5. Szkoła podstawowa nr  2

SZTAFETA MIKOŁAJKOWA klasy 6×25 I-III dziewcząt

 1. Szkoła podstawowa nr  9
 2. Szkoła podstawowa nr  4
 3. Szkoła podstawowa im. Ks. Konarskiego
 4. Szkoła podstawowa nr  2
 5. Szkoła podstawowa nr  5

SZTAFETA MIKOŁAJKOWA klasy 6×25 I-III chłopców

 1. Szkoła podstawowa nr  9
 2. Szkoła podstawowa nr  4
 3. Szkoła podstawowa im. Ks. Konarskiego
 4. Szkoła podstawowa nr  2
 5. Szkoła podstawowa nr  5

SZTAFETA MIKOŁAJKOWA klasy 6×25 I-III chłopców

 1. Szkoła podstawowa nr  9
 2. Szkoła podstawowa nr  2
 3. Szkoła podstawowa nr  4
 4. Szkoła podstawowa nr  5
 5. Szkoła podstawowa im. Ks. Konarskiego