Spotkanie uczniów klas I-III z wolontariuszami schroniska dla zwierząt

4 grudnia w ramach trwającego Tygodnia Wolontariatu, w naszej szkole odbyło się spotkanie dla klas I-III z wolontariuszkami ze Skierniewickiego Schroniska dla Zwierząt. Uczestniczyły w nim klasy: Ib, IIb, IIIa.
Paniom towarzyszył uroczy czworonóg,  również z czworonogiem, który pokazywał różne sztuki. Na zajęciach uczniowie dowiedzieli się, jak należy zachowywać się w stosunku do zwierząt, a także poznali kilka ciekawostek o czworonogach.
W tym roku szkolnym za sprawą Wirtualnej Adopcji nasza szkoła bierze pod swoje skrzydła Iskierkę – suczkę, która już dłuższy czas nie może znaleźć domu.
Przez cały rok szkolny będziemy zbierać puszki i karmę dla psiaczków ze schroniska. Zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do akcji. Zbieramy stare koce, kołdry, puszki, makarony, miski, zabawki dla psów. Jeśli ktoś miałby stara, niepotrzebna budę, to odnowimy ją i przekażemy dla naszej Iskierki.

Dostępność