II skierniewicki Bieg Wiosny

6.05.2013 nad Skierniewickim Zalewem Zadębie odbył się "II Skierniewicki Bieg Wiosny". W zawodach tych udział wzięła liczna reprezentacja uczniów z naszej Szkoły.  Rywalizacja w duchu Fair Play, dobra zabawa, a także piękna pogoda towarzyszyły naszym zawodnikom i zawodniczkom podczas sportowych zmagań. Ciekawostką jest bardzo duża rozbieżność wiekowa uczestników biegu(począwszy od przedszkolaków, a skończywszy na grupie dorosłych) oraz możliwość zmagań osób niepełnosprawnych w specjalnie stworzonych kategoriach. Gratulacje należą się oczywiście wszystkim młodym adeptom biegania z Zespołu Szkół Integracyjnych, ale szczególnie należy wyróżnić tych, którzy znaleźli się w ścislej czołówce swoich kategorii wiekowych, czyli: Bartłomieja Oleksińskiego ( 1 m), Damiana Wieczorka (2 m), Tomasza Piątkowskiego (3 m), Alę Więcek (3 m) i Adriana Kwiatkowskiego (3 m).

Dziękujemy również klasie IV B wraz z Panią Ewą Badek-Popielarczyk za wspaniały doping, oraz  Panu Michałowi Kędziorze za cenną pomoc w opiece i dopingu.

 

Dostępność