Mistrzostwa Województwa Klas III w pływaniu

W poniedziałek, 27 maja miłośnicy pływania mieli okazje obejrzeć, na wysokim poziomie, rywalizację młodych pływaków podczas III rundy Mistrzostw Województwa Klas III.
W zawodach wzięło udział ponad 200 zawodników z 14 klubów z całego województwa. Sprawna organizacja zawodów sprzyjała atmosferze, która panowała na pływalni, ducha walki i zdrowej, sportowej rywalizacji. Uczniom naszej szkoły zdecydowanie sprzyjała ów atmosfera doskonale znanego im obiektu. Sześcioosobowa reprezentacja naszej szkoły wywalczyła aż 4 medale. Złotym medalistą okazał się Kacper Krakowiak, który zdeklasował przeciwników w konkurencji 100m stylem grzbietowym oraz wywalczył brązowy medal w konkurencji 100m stylem dowolnym. Kolejne dwa medale w kolorze srebrnym zdobył Bartłomiej Kaczor w konkurencji 100m stylem grzbietowym, oraz w konkurencji 50m stylem motylkowym. Wysoką szóstą lokatę wywalczyła Zuzanna Filipiak w konkurencji 50m stylem motylkowym, Zuzia była również siódma w konkurencji 100m stylem dowolnym. W reprezentacji naszej szkoły znaleźli się również: Weronika Zalewska, Julia Bitel, Aleksandra Zawadzka. Wszystkim naszym pływakom
-trzecioklasistom serdecznie gratulujemy!!!

20130527_133817

Dostępność