Podsumowanie akcji DNIA PUPILA

15122013079W listopadzie i grudniu Szkolny Klub Wolontariusza zorganizował szereg akcji na rzecz Schroniska dla zwierząt w Skierniewicach. Na terenie szkoły zarówno wolontariusze jak i uczniowie włączyli się aktywnie w działania.

J. Kowalska

Przeprowadzona została zbiórka pt. „Zdążyć przed zimą” – zaowocowała zebraniem wielu puszek i suchej karmy, posłaniami dla psiaków, maskotek oraz starych kocy i pościeli na zimowe chłody. Wolontariuszki zawiozły te dary do schroniska.
Jeden z rodziców również podarował nam budę do odnowienia.
Buda została pomalowana i niebawem trafi do Schroniska.
Najaktywniejsze wolontariuszki miały możliwość uczestniczenia w Dniu Otwartym w Schronisku. Wyszły na spacer z psami i pobawiły się ze szczeniakami, które cały czas czekają na adopcję.
Przypominamy, że nasza szkoła bierze udział w akcji Wirtualnej adopcji jednego z psiaków schroniska.
Cały czas zbieramy karmę, miski, przysmaki, koce – jeśli macie coś dla naszego szkolnego psiaka i jego kompanów to zostawiajcie te rzeczy w sali nr 14 w segmencie B.

21112013068

15122013074

Dostępność