Szkolna Liga Pływacka II runda

img003
W dniu 12.12.2013 rozegrana została druga edycja Skierniewickiej Szkolnej Ligii Pływackiej w kategorii gimnazjów. Nasza reprezentacja chodź osłabiona m. in. o zawodników z klas III, którzy uczestniczyli w tym czasie w próbnym egzaminie gimnazjalnym, dzielnie poradziła sobie w rywalizacji. 
 
M.Sarna

Zwycięstwa naszych sztafet, wiele medali w startach indywidualnych jak również cenne zdobycze punktowe uzyskane przez naszych uczniów przyczyniły się do zajęcia II miejsca w klasyfikacji zespołowej II rundy. Po dwóch edycjach, drużynowo nasza szkoła jest w dalszym ciągu na prowadzeniu, przed nami ostatnia finałowa runda, która zostanie rozegrana na wiosnę już teraz trzymamy kciuki za naszych reprezentantów i życzymy zwycięstwa w finałowej edycji Skierniewickiej Szkolnej Lidze Pływackiej.

img001

img004

 

Dostępność