Finał wojewódzki w rywalizacji pływackich sztafet

20131128_120158 Po etapach eliminacji i kwalifikacji o zasięgu powiatowym, rejonowym przyszedł czas na wielki finał wojewódzki w rywalizacji pływackich sztafet. W dniu 28.11.2013 (czwartek) do Skierniewic zjechały najlepsze zespoły sztafetowe z całego województwa aby podjąć rywalizację i wyłonić najlepsze szkolne drużyny pływackie.

 Aneta Sarna, Marcin Sarna, Artur Zakrzewski.

W każdej kategorii wystąpiło po 12 zespołów, które zakwalifikowały się w poszczególnych rejonach województwa, wśród nich reprezentacje naszej szkoły. Zarówno w kategorii szkół podstawowych jak i gimnazjów nasi uczniowie wypadli wspaniale! W klasyfikacji Igrzysk szkół podstawowych nasza drużyna chłopców wywalczyła trzecie miejsce, brązowi medaliści wystąpili w składzie: Jakub Lesiński, Szymon Korzeniewski, Bartek Stefanowski, Kacper Krakowiak, Kacper Ławniczak, Maciej Zarzycki, Igor Smolczewski, Aleks Tarnowski, rez. Bartek Kaczor, Bartek Zalewski, Maciej Perzankowski. Krok od podium, zajmując czwarte miejsce, zakończyły rywalizację nasze reprezentantki, dziewczęta wystąpiły w składzie: Katarzyna Matyjek, Oliwia Węgrzynowicz, Zuzanna Filipiak, Weronika Zalewska, Zuzanna Orłowska, Weronika Korzeniewska, Angelika Owczarek, Zuzanna Małek, rez. Wiktoria Czapnik. Ułamki sekund zadecydowały o czwartej pozycji naszych gimnazjalistek, najbardziej nielubiane miejsce przez sportowców przypadło naszym reprezentantkom w składzie: Katarzyna Sarna, Klaudia Soliwoda, Zuzanna Baran, Kornelia Walz, Kaja Dudek, Marta Wrzodak, Karolina Wrąbel, Iga Kowalczyk, Alicja Marchel, Kamila Puchalska, rez. Joanna Dziąg, Julia Dziąg. Wysokie piąte miejsce zajęli nasi chłopcy, gimnazjaliści wystąpili w składzie: Julian Dudek, Bartosz Brodowski, Michał Skrzypiński, Piotr Skrzypiński, Maciej Struski, Kacper Orzechowski, Krzysztof Kowalczyk, Kamil Rózga, Julian Białkowski, Krystian Łowicki, rez. Jakub Skoczek. Wszystkim naszym pływakom serdecznie gratulujemy wspaniałych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów!

20131128_110424