Mistrzostwa Województwa w Pływaniu Dzieci Niepełnosprawnych

image022

Galeria zdjęć

W dniu 06.04.2014r w Łodzi odbyły się Mistrzostwa Województwa w Pływaniu Dzieci Niepełnosprawnych uczęszczających na co dzień do szkół integracyjnych ora specjalnych. Reprezentanci naszej szkoły, którzy po raz pierwszy mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności pływackie w zawodach sportowych wypadli bardzo dobrze.

J. Łastowski, A. Sarna

Joanna Caban, Marcel Krawiecki, Oliwia Lisowska oraz Karol Wiesiołek wystartowali w konkurencji 25m stylem dowolnym w kategorii szkół podstawowych, zajmując czwarte miejsca w swoich kategoriach. Mimo zajętych miejsc zaraz za podium starty naszych uczniów przyniosły wiele radości i emocji zarówno zawodnikom, nauczycielom  jak i rodzicom dzieci, który towarzyszyli reprezentacji podczas zmagań sportowych. Rodzicom bardzo dziękujemy za pomoc, zawodnikom gratulujemy i życzymy kolejnych przeżyć sportowych.

Opiekunami naszych uczniów byli nauczyciele: Jarosław Łastowski oraz Aneta Sarna.

 

Dostępność