Czwartki Lekkoatletyczne

12b
Od początku roku szkolnego 2014/2015 na stadionie lekkoatletycznym przy naszej szkole rozgrywany jest kolejny cykl Czwartków Lekkoatletycznych.

K. Ciszewski

Rywalizacja prowadzona jest w konkurencjach biegowych na dystansach: 60, 300,600 i 1000 metrów, oraz w konkurencjach technicznych: rzut piłeczką palantową i skok w dal. Stają do niej chłopcy i dziewczynki klasy 4 – 6.  Z tygodnia na tydzień coraz liczniejsza staje się reprezentacja naszej szkoły. Poza liczebnością, nasi uczniowie coraz bardziej wyróżniają się osiąganymi wynikami. Nie brakuje szybkich biegów, dalekich skoków i rzutów.

Zawodnicy Szkoły Podstawowej nr 9 niejednokrotnie zajmowali miejsca na podium.Stawali na nim min: Mikołaj i Stanisław Pruszkowscy, Jakub Lesiński, Piotr Seroczyński, Jakub Reszka, Wiktoria Bzoma.

Gratulujemy wszystkim laureatom, jak również pozostałym uczestnikom zawodów lekkoatletycznych, którzy biją z tygodnia na tydzień swoje życiowe rekordy !

 

Krzytsztof Ciszewski

Dostępność