VII Skierniewickie Igrzyska Szkół Podstawowych w Pływaniu

img009W dniu 04.12.2014 na pływalni miejskiej odbyły się VII Skierniewickie Igrzyska Szkół Podstawowych w Pływaniu. Zawody zorganizowane zostały przez Zespół Szkół Integracyjnych oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji NAWA przy wsparciu Urzędu Miasta Skierniewice.

Do zmagań przystąpiło 349 uczniów skierniewickich szkół rywalizujących zarówno w konkurencjach indywidualnych jak i sztafetowych, obok zawodników, dla których start w zawodach był już kolejną próbą rywalizacji znaleźli się pierwszoklasiści którzy po raz pierwszy mieli szansę zaprezentować się podczas pływackich zmagań. Wszyscy uczniowie klas pierwszych otrzymali pamiątkowe dyplomy. Spośród wszystkich reprezentacji szkół niepokonaną w klasyfikacji drużynowej została szkoła podstawowa nr 9, która wyprzedziła reprezentację szkoły podstawowej nr 4 i reprezentację szkoły podstawowej im ks. St. Konarskiego, zwycięski zespół otrzymał puchar Prezydenta Miasta Skierniewce. W klasyfikacji medalowej zwyciężyła również reprezentacja „dziewiątki”, nasi uczniowie zdobyli łącznie 46 medali (17 złotych, 14 srebrnych i 15 brązowych).

Serdeczne podziękowania kierowane są do nauczycieli wychowania fizycznego naszej szkoły, którzy bardzo dobrze przygotowali i sprawnie przeprowadzili „Skierniewickie Igrzyska”, oraz do uczniów naszego gimnazjum, którzy czynnie włączyli się w organizację zawodów.

img006

pdf Multimedaliści
pdf Ranking medalowy
pdf Wyniki konkurencji
pdf Igrzyska drużynowe
pdf Liga drużynowa
pdf Medaliści wg. konkurencji


Dostępność