X Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Skierniewicach

19 lutego odbył się X Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Skierniewicach dla uczniów klas I-III. Konkurs jak corocznie zorganizowany został przez Szkołę Podstawową Nr 4, a przeprowadzony w Gimnazjum Nr3 podczas obchodów 558 rocznicy nadania praw miejskich naszemu miastu.

D. Pustelnik, A. Tomaszewska

 

Dzieci zmierzyły się z trudnymi zadaniami, wymagającymi dużej wiedzy o naszym mieście i umiejętności współpracy w drużynie. Zaprezentowali scenkę przybliżającą współczesną lub historyczną postać związaną ze Skierniewicami

Nasi uczniowie pomyślnie zaprezentowali scenkę o Szczepanie Pieniążku i świetnie wykonali wszystkie zadania zdobywając tym samym I miejsce wśród skierniewickich szkół podstawowych.

Naszą szkołę reprezentowali:

Oliwka Błaszczyk z kl. III b

Michał Moczyński z kl. III b

Miłosz Stachlewski z kl. III c

Gratulacje!