Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej

Reprezentacje chłopców i dziewcząt z klas IV-VI szkoły podstawowej zaprezentowały się rewelacyjnie podczas tegorocznych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej. Są to zawody organizowane przez Szkolny Związek Sportowy w ramach kalendarza imprez na rok szkolny 2014/15. Obie nasze drużyny nie miały sobie równych w etapie powiatowym, zajmując I miejsca i awansując tym samym do klejnego szczebla rozgrywek.

Opiekun: Krzysztof Ciszewski

Kolejne zmagania były jeszcze bardziej zacięte i odbywały się na poziomie rejonowym (Rawa Mazowiecka, Kutno, Łowicz, Biała Rawska, Regnów). W zawodach tych nasi chłopcy zajęli bardzo dobre III miejsce, a dziewczęta uplasowały się na I lokacie, awansując tym samym do grona najlepszych drużyn w całym Województwie Łódzkim!

Mistrzostwa Województwa Dziewcząt i Chłopców IMS na rok szkolny 2014/15 rozegrały się na hali MOSiR w Zgierzu, w dniach 19-20.03.2015 r. nasze dziewczyny walczyły bardzo dzielnie, ale ostatecznie zajęły V miejsce.

Wynik ten można uznać za spory sukces, tym bardziej, że nikt z naszych uczniów i uczennic nie trenuje na codzień piłki ręcznej, a do zawodów przygotowywali się w ramach zajęć wychowania fizycznego i zajęć pozalekcyjnych.

Poniżej składy naszych dzielnych piłkarek i piłkarzy:

Bartosz Łysakowski Alicja Więcek
Ernest Seroczyński                                 Małgorzata Gratys
Kajetan Słojewski Katarzyna Brzostek
Eryk Zieliński    Julia Anyszewska
Jakub Reszka Topolska Zuzanna
Oliwier Zbudniewek Koźbiał Nikolina
Błażej Pąśko Baran Emilia
Kacper Karasek Weronika Korzeniewska
Kacper Zdun Gabriela Jagoda
Zuzanna Włodarczyk
Agnieszka Lichman

 

IMAG0763IMAG0769

IMAG0765

Dostępność