Wyniki XII Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego „Na ortograficznej arenie” w Szkole Podstawowej nr 2 w Skierniewicach

Dnia 27 kwietnia 2015 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Skierniewicach ogłoszono oficjalne wyniki XII Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego dla kl. V-VI pt. „Na ortograficznej arenie”, w którym wzięło udział 27 uczniów z różnych szkół. Tytuł Mistrza Ortografii i Interpunkcji zdobył uczeń naszej szkoły JAKUB SELIGA z kl. VIA, zajmując I miejsce. Został również wyróżniony za najlepiej napisane dyktando. Nasz Kuba okazał się bezkonkurencyjny. Serdeczne gratulacje! Życzymy dalszych sukcesów!

W konkursie wzięło również udział dwóch innych uczniów naszej szkoły: Mateusz Paszkiewicz i Kacper Ławniczak z kl. VIA. Chłopcy także dzielnie zmagali się z ortograficznymi zagadnieniami. Dziękujemy za starania.

opiekun: Katarzyna Roszkowska-Żydowo

rsz_dscn5228

 

Dostępność