Czwartki Lekkoatletyczne

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku kalendarzowego i to chyba dobra pora, aby podsumować sportowe osiągnięcia uczniów naszej szkoły. Co prawda edycja jesienna Czwartków Lekkoatletycznych zakończyła się w połowie października,ale to właśnie teraz jest dobry moment, aby pogratulować serdecznie wszystkim naszym lekkoatletom za wspaniałe rezultaty osiągane na stadionie przy ulicy Tetmajera.  Na szczególne wyróżnienia zasługują: Gracjan Kostański, Zuzanna Magdziarz, Zosia Jańczuk, Wiktoria Bzoma, Jakub Furmański, Miłosz Stachlewski, Zuzanna Stanecka, Maciej Stanecki i Jakub Lesiński.

K. Ciszewski

Wyżej wymienieni uczniowie stawali na podium podczas rozgrywania konurencji takich jak np: Bieg na 60m, bieg na 300m, skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na 600m, bieg na 1000m.

 

Serdecznie Gratulujemy !!!

czwartki

Przypominamy, iż Czwartki Lekkoatletyczne, to impreza cykliczna, odbywająca się w dwóch edycjach – jesienna i wiosenna (w sumie 10 startów przypadających na każdy rok szkolny). Niecierpliwie czekamy do wiosny z wielkimi nadziejami na wywalczenie kolejnych dobrych lokat naszych młodych sportowców!