Czwartki lekko atletyczne

Reprezentacja Szkoły Podstawowej Zespołu Szkół Integracyjnych zdobyła IV miejsce drużynowo w XXI edycji Czwartków Lekkoatletycznych podczas roku szkolnego 2015/16. Warto podkreślić, że jest to sukces biorąc pod uwagę fakt,iż naszą szkołę reprezentowali głównie uczniowie klas czwartych i piątych(prawo startu mieli wszyscy uczniowie z klas 4-6). XXI edycja ,tych bardzo popularnych w naszym mieście, składała się z 10 etapów rozgrywanych na od września (2015) do końca maja obecnego roku. W imprezie tej udział wzięło około 400 uczniów z regionu.

Także czwarte miejsce w gronie dwunastu szkół podstawowych biorących udział w rywalizacji lekkoatletycznej cieszy tym bardziej, że nasza młodzież zaprezentowała spory potencjał, który daje dużą nadzieję polepszenia rezultatu SP 9 w  kolejnych latach.

W całym cyklu uzyskaliśmy wiele wyróżnień indywidualnych,ale trzon zespołu stanowili: Jakub Furmański, Zuzanna Magdziarz, Ola Jańczuk, Zosia Jańczuk, Wiktoria Bzoma, Gracjan Kostański, Wiktoria Żukowska, Paweł Fidrysiak, Wojciech Wrzesiński, Mateusz Osadowski, Piotr Seroczyński, Oliwia Matulska, Oskar Matulski, Miłosz Stachlewski, Wiktor Sawicki.

Wyróżnienie uzyskał także opiekun naszej szkoły – Krzysztof Ciszewski, który uplasował się na V pozycji w gronie 20 nauczycieli sklasyfikowanych w tej edycji „Czwartków Lekkoatletycznych”.

Dostępność