Orlikowa Liga Mistrzów

 Miesiąc czerwiec jest bardzo udany dla sportowców z naszej szkoły. A dzieje się tak między innymi za sprawą reprezentacji piłkarskich, zarówno szkoły podstawowej jak i gimnazjum.

Ci pierwsi w dniu piętnastego czerwca zwyciężyli rywalizację o miano mistrza powiatu w rozgrywkach „Orlikowej Ligi Mistrzów w piłce nożnej chłopców”. Tym zwycięstwem awansowali do etapu rejonowego tych rozgrywek, który rozegrany będzie już w nowym roku szkolnym!

Skład złotej drużyny: Piotr Seroczyński, Gracjan Kostański, Kacper Dudek, Dawid Czapnik, Jakub Lesiński, Stanisław Pruszkowski i Jakub Furmański.

  

Idąc śladem swoich młodszych kolegów mistrzami powiatu w kategorii gimnazjum(17.06.2016r.) zostali również uczniowie Zespołu Szkół Integracyjnych w Skierniewicach. Tak samo jak poprzednia drużyna, awansowali oni do rozgrywek regionalnych, które już na początku września rozegrane będą w Kutnie lub Rawie Mazowieckiej.

imag0555

 

Skład mistrzów powiatu w piłce nożnej: Kacper Zdun, Jakub Pawelec, Kajetan Słojewski, Adam Szymański, Wiktor Barańczyk, Maciej Wróbel i Piotr Kłąb.

 

WIELKIE GRATULACJE DLA OBU NASZYCH EKIP!!!

 

Opiekun: Krzysztof Ciszewski

Dostępność