Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Klas III w Pływaniu

W dniu 21.10.2016 w Rawie Mazowieckiej odbyły Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Klas III w Pływaniu. Nie mogło na nich zabraknąć reprezentantów naszej szkoły, którzy na co dzień trenują w przyszkolnym klubie pływackim – UKS NAWA SKIERNIEWICE .

Złoty medal zdobyła:

Inez Sarna w konkurencji 50 m stylem grzbietowym 0:45.85

Srebrne medale zdobyły:

Oliwia Zakrzewska w konkurencji w 25 m stylem motylkowym 0:20.12

Inez Sarna w konkurencji  50 m stylem dowolnym 0:38.95

A. Zakrzewski

Miejsca tuż za podium wywalczyli: Oliwia Zakrzewska zajęła czwarta miejsce w konkurencji 50 m stylem grzbietowym 0:47.53, Tomasz Kubisiak czwarty  w konkurencji 50 m stylem dowolnym 0:41.01. Bardzo dobre rezultaty osiągnięte przez zawodników ze Skierniewic w startach indywidualnych przełożyły się na sukces drużynowy – UKS NAWA Skierniewice został sklasyfikowany na drugim miejscu w rywalizacji drużynowej. Skład reprezentacji szkoły – UKS Nawa Skierniewice: Michał Brodowski, , Tomasz Kubisiak,  Inez Sarna, Karolina Stempniak, Mateusz Węgrzynowicz, Oliwia Zakrzewska. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych startach.