Igrzyska Szkół Podstawowych w Pływaniu pod Patronatem Prezydenta Miasta Skierniewice

W dniu 13.12.2016 już po raz dziewiąty nasza szkoła zorganizowała zawody sportowe – Igrzyska Szkół Podstawowych w Pływaniu pod Patronatem Prezydenta Miasta Skierniewice. Impreza kolejny raz pokazała jaką wielką popularnością cieszy się pływanie wśród dzieci naszego miasta – do startu w tych zawodach zgłosiło się ponad 600 uczniów skierniewickich szkół podstawowych. W konkurencjach pływackich zawodnicy poprawiali swoje rekordy życiowe, zdobywali medale oraz wspólnie walczyli o jak najlepsze lokaty dla reprezentowanych przez siebie szkół. Pierwszą konkurencją był start na dystansie 25m dzieci niepełnosprawnych, wszystkie dzieci po ukończenie wyścigu otrzymały pamiątkowy medal. Nagrody i medale wręczali wiceprezydent miasta Skierniewice pan Jarosław Chęcielewski, pani dyrektor Zespołu Szkół Integracyjnych w Skierniewicach Mariola Oporska, pani wicedyrektor Zespołu Szkół Integracyjnych w Skierniewicach Anna Bieniewicz oraz przedstawiciel sponsorów pan Łukasz Wyszkowski. Dziewiąte igrzyska i dziewiąte z rzędu zwycięstwo naszej szkoły w klasyfikacji drużynowej – wspaniały puchar ponownie dostał się w ręce uczniów naszej szkoły – gratulujemy wszystkim naszym reprezentantom tak doskonałych startów. Dziękujemy nauczycielom za wspaniałą organizację i opiekę nad startującymi dziećmi.

ZDJĘCIA I WYNIKI

M. Sarna

Dostępność