XL Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

W dniu 28.04.2017 w Szkole Podstawowej nr 4 w Skierniewicach odbyły się coroczne eliminacje powiatowe szkół gimnazjalnych do XL Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego organizowane przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach. W turnieju brało udział 5 drużyn. Naszą szkołę reprezentowali: Bartosz Zalewski – kl. II, Bartosz Foks kl. Ic i Antoni Parda kl. Ia. Reprezentacja naszej szkoły stanęła na wysokości zadania. Zajęła I miejsce w klasyfikacji drużynowej. Sukcesów jednak mało. Bartosz Zalewski zajął również I miejsce w klasyfikacji indywidualnej turnieju. Nagrodą główną w tej klasyfikacji był rower ufundowany przez organizatorów turnieju.

„Przygód” – zmagań ciąg dalszy nastąpi w dniu 12.05.2017 roku w Tomaszowie Mazowieckim na eliminacjach wojewódzkich.

Życzymy dalszych sukcesów naszej drużynie!

Robert Gruszewski