Finał skierniewickiej ligi pływackiej szkół gimnazjalnych

Dnia 30.05.2017 na pływalni miejskiej Nawa Skierniewice odbył się finał skierniewickiej ligi pływackiej szkół gimnazjalnych. Zawodnicy z naszej szkoły zaprezentowali się znakomicie!

W konkurencji 8x 50 m stylem dowolnym sztafeta żeńska zajęła 3 miejsce, sztafeta męska natomiast bezkonkurencyjnie zwyciężyła i uplasował się na najwyższym stopniu podium. Uczniowie naszej szkoły dzięki rewelacyjnym startą indywidualnym oraz sztafetą zwyciężyli w klasyfikacji generalnej wyprzedzając: Gimnazjum Nr 1, Gimnazjum Klasyczne i Gimnazjum Nr 2. Warto odnotować, iż  na wyniki klasyfikacji generalnej składały się starty w edycji letniej  i zimowej, po której nasza szkoła zajmowała 3 miejsce. Reprezentantom naszej szkoły gratulujemy dobrych wyników i życzymy powodzenia w kolejnych startach.

Opiekunowie: Sarna, Szczepaniak, Zakrzewski

Dostępność