Nauczyciel Roku Głosowanie

ZAGŁOSUJ

źródło: http://skierniewice.naszemiasto.pl/plebiscyt/nauczyciel-roku-20162017-powiatu-skierniewickiego,39777,t,id.html

Dorota Błażejewska. Nauczycielka muzyki. W Zespole Szkół Integracyjnych w Skierniewicach pracuje od 2003 r. Oddana swojej pracy, zaangażowana w wiele akcji charytatywnych przeprowadzanych na terenie szkoły na rzecz dzieci niepełnosprawnych. Wyróżnia ją bardzo dobry kontakt z uczniami, energia w działaniu i uśmiech, którym wręcz zaraża.

Wyślij sms o treści: gs.nauczyciel.15

źródło: http://www.eglos.pl/wybieramy-nauczyciela-roku-poczatek-glosowania/0,-3pa,3/

 

Milena Kamińska. Pedagog specjalny w Zespole Szkół Integracyjnych, gdzie pracuje od 3 lat, wcześniej pracowała w Ośrodku Opiekuńczo-Rehabilitacyjnym dla Dzieci Niepełnosprawnych. Zaangażowana w działalność szkolnego koła wolontariatu. Ciepła, otwarta, pracowita. Pomysłowa i zaangażowana w liczne akcje na rzecz dzieci niepełnosprawnych i nie tylko. Emanuje ciepłem i energią. Oddana dzieciom, którym często poświęca swój wolny czas. Potrafi zaangażować rodziców i mieszkańców do różnych akcji na rzecz potrzebujących.

Wyślij sms o treści: gs.nauczyciel.16

źródło: http://www.eglos.pl/wybieramy-nauczyciela-roku-poczatek-glosowania/0,-3pa,3/

 

Marcin Sarna. Trener, nauczyciel. Ze skierniewickim pływaniem związany od prawie 20 lat. Jest dyplomowanym trenerem pływania, który w 1998 roku otrzymał misję organizacji sekcji pływackiej w Skierniewicach. Wychował wielu medalistów mistrzostw Polski, a na co dzień szkoli dzieci i młodzież w klubie UKS „Nawa” Skierniewice. Jest pomysłodawcą i realizatorem programu powszechnej nauki pływania dla dzieci z miasta Skierniewice „Jak ryba w wodzie”. Pracuje także w Zespole Szkół Integracyjnych jako nauczyciel wychowania fizycznego.

Wyślij sms o treści: gs.nauczyciel.36

źródło: http://www.eglos.pl/wybieramy-nauczyciela-roku-poczatek-glosowania/0,-3pa,3/

Głosowanie sms

Aby oddać ważny głos, należy wysłać sms o treści gs.nauczyciel.xx (gdzie w miejsce xx należy wpisać numer kandydata lub kandydatki do Tytułu Nauczyciela Roku 2017 – lista kandydatów poniżej).

Sms należy wysyłać na numer 7148.
Koszt jednego sms to 1,23 zł z VAT. Jeden sms to 1 punkt.

Dostępność