VI Miejski Konkurs Piosenki Dziecięcej „Słowiki”

14 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Skierniewicach odbył się VI Miejski Konkurs Piosenki Dziecięcej „Słowiki”. Tematyką konkursu była Piosenka Patriotyczna w bardzo szerokim zakresie. Wśród prezentowanych utworów znalazły się piosenki o mojej rodzinie, moim domu, mojej miejscowości, moim kraju. Konkurs adresowany był dla uczniów klas I – VII. Wśród uczestników konkursu nie zabrakło również uczniów z naszej szkoły. Naszą szkołę reprezentowało czterech wokalistów. Wszyscy zostali docenieni przez Jury i w swoich kategoriach wiekowych zdobyli następujące miejsca:

I miejsce – Jan Tandecki z klasy 3a

II miejsce – Lena Sawicka z klasy 1c

II miejsce – Amelia Spas z klasy 5a

Wyróżnienie – Helena Ablewska z klasy 7b

Wokalistom GRATULUJEMY

E. Cichal, D. Błażejewska