XIII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Skierniewicach

W marcu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIII Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Skierniewicach, którego organizatorem jest, jak co roku, Szkoła Podstawowa nr 4. W br. roku szkolnym drużynę reprezentującą naszą szkołę stanowili uczniowie klasy 3 b w składzie: Iga Chudzińska, Mateusz Skoneczny i Karol Stępień. Cała drużyna świetnie pracowała zespołowo. Wykazała się szeroką wiedzą, ciekawostkami na temat Skierniewic i ich historii. W kategorii Scenka na temat Skierniewic uczniowie zaprezentowali krótką współczesną historyjkę, w efekcie której powstał album- fotoreportaż kończący projekt poznawania naszego miasta. Drużyna zajęła III miejsce tuż za SP 2. Na zakończenie uczniowie otrzymali na pamiątkę nową książkę Wiesławy Maciejak pt. „Dawno temu nad Łupią” z dedykacją autorki. Serdeczne gratulacje.

Opiekun: A. Tomaszewska, D. Pustelnik

Dostępność