Indywidualne Biegi Przełajowe

Dnia 27.09.18 w Uniejowie zainaugurowano finałową rywalizację sportową Szkolnego Związku Sportowego. Pierwszymi finałami wojewódzkimi  w sezonie 2018/2019 były indywidualne biegi przełajowe. Oczywiście nie mogło zabraknąć tam uczniów naszej szkoły.

Opiekun: Szczepaniak Kamil

Po bardzo dobrych startach w rywalizacji na etapie powiatowym do ścisłego finału awansowało 6 reprezentantek naszej szkoły. W rywalizacji Igrzysk Dzieci czyli roczniki 2006 i młodsi  wystąpiły : Alicja Rodziewicz, Inez Sarna, Julia Furmańska. W zmaganiach Igrzysk Młodzieży Szkolnej kategorii wiekowej 2005-2003 rywalizowały: Amelia Wieczorek, Maria Karwat, Julia Świech. Reprezentantki   z naszej szkoły pobiegły na dystansie 1000m. Był to ich debiut w tej konkurencji  na tym poziomie sportowym. Zawodniczki zaprezentowały się  bardzo dobrze dzięki czemu zajęły  miejsca w środku stawki. Dziękujemy za występ i życzymy powodzenia w przyszłych startach.