Kadra szkoły

Dyrektor szkoły
p. Mariola Oporska
Wicedyrektor
p. Barbara Kubik
p. Teresa Siatkowska

Alfabetyczny spis nauczycieli

  1. Adamka Ewa Matematyka
  2. Ambroziak Danuta Język angielski
  3. Antoniak Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna
  4. Antosik-Milczarek Agnieszka Matematyka
  5. Badek-Popielarczyk Ewa Pedagog specjalny
  6. Bala Roksana Wychowanie fizyczne
  7. Bieniewicz Anna Pedagog specjalny
  8. Bieniewicz Barbara Edukacja wczesnoszkolna
  9. Biernat Maria Edukacja wczesnoszkolna
  10. Biskupska Magdalena Język polski
  11. Błażejewska Dorota Muzyka
  12. Budynek Iwona Świetlica, Język polski
  13. Chadamik Marta Pedagog specjalny, Surdopedagog
  14. Ciołkiewicz-Baka Jolanta Plastyka
  15. Czapnik Iwona Pedagog specjalny
  16. Czarnota Agnieszka Geografia
  17. Czechowska-Neubauer Ewa Pedagog specjalny
  18. Cybulska Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna
  19. El-Ward Adrian Wychowanie fizyczne
  20. El-Ward Kinga Świetlica
  21. Fastyn Bożena Język angielski
  22. Foks-Miranowska Ewa Język niemiecki
  23. Foks-Piasecka Daria Edukacja wczesnoszkolna
  24. Gałęziewska Anna Edukacja wczesnoszkolna
  25. Gędek Aneta Edukacja wczesnoszkolna
  26. Gomulińska Paulina Edukacja wczesnoszkolna
  27. Górska Anna Edukacja wczesnoszkolna
  28. Górski Hilary Fizyka
  29. Gruszewski Robert Informatyka, Technika
  30. Jarczyk Dorota Logopeda
  31. Jaroń Dorota Pedagog specjalny, Bibliotekarz
  32. Jaworska-Cichal Joanna Język polski
  33. Jażdżyk Grażyna Pedagog specjalny
  34. Jędrzejewska Ewa Edukacja wczesnoszkolna
  35. Kaczmarek Aneta Pedagog specjalny
  36. Kamińska Milena Pedagog specjalny
  37. Kałużna Nina Edukacja wczesnoszkolna
  38. Karalus Jolanta Pedagog specjalny
  39. Karge-Piotrowska Diana Edukacja wczesnoszkolna
  40. Kędziora Agnieszka Informatyka, Technika
  41. Kędziora Michał Pedagog specjalny
  42. Klepaczka Anna Edukacja wczesnoszkolna
  43. Kobus Agata Religia
  44. Kochanowska Anna Religia
  45. Kowalczyk Beata Geografia
  46. Kowalewska Joanna Język angielski
  47. Koziarska Beata Edukacja wczesnoszkolna
  48. Kozłowska Anna Historia, Edukacja wczesnoszkolna
  49. Krawczewski Adrian Muzykoterapia
  50. Krupa Monika Psycholog
  51. Kubik Barbara Matematyka
  52. Kucharska Aneta Język niemiecki
  53. Laska Ewelina Informatyka
  54. Lesiecka Jolanta Język polski
  55. Łastowski Jarosław Rehabilitacja
  56. Łowicka Alicja Wychowanie fizyczne
  57. Magdziarz Agnieszka Pedagog specjalny
  58. Mandziej Iwona Język polski
  59. Markowska Małgorzata Pedagog specjalny
  60. Matuszewska Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna
  61. Mazurkiewicz Magdalena Język angielski
  62. Mikulczyk Magdalena Edukacja wczesnoszkolna
  63. Moskwa Maciej Wychowanie fizyczne
  64. Murgrabia Lidia Logopeda
  65. Nitkowska Jolanta Edukacja wczesnoszkolna
  66. Nowak Aneta Pedagog szkolny, Etyka
  67. Obczyńska-Wojenka Katarzyna Bibliotekarz
  68. Oporska Mariola Biologia, Chemia
  69. Ostymczuk Iwona Pedagog specjalny
  70. Owczarek Dorota Świetlica, WDŻ
  71. Ozimek Ewa Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
  72. Pabijanek Izabela Język polski
  73. Paćkowska Anna Edukacja wczesnoszkolna
  74. Parda Marta Język angielski
  75. Paszkiewicz Agnieszka Fizyka
  76. Pągowska Urszula Historia
  77. Pąśko Danuta Edukacja wczesnoszkolna
  78. Pąśko-Zalewska Monika Edukacja wczesnoszkolna
  79. Pszczółkowska Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna
  80. Pustelnik Danuta Edukacja wczesnoszkolna
  81. Rochmińska Ewa Chemia, Biologia
  82. Rogala-Kobus Magdalena Pedagog specjalny
  83. Rogowska Elżbieta Matematyka
  84. Rosiak Anna Pedagog specjalny, świetlica
  85. Rosińska Bogusława Religia, Historia
  86. Rosińska Monika Edukacja wczesnoszkolna, WDŻ
  87. Roszkowska-Żydowo Katarzyna Język polski
  88. Rózga Urszula Pedagog specjalny
  89. Rzankowska Zofia Historia
  90. Sarna Aneta Wychowanie fizyczne
  91. Sarna Marcin Wychowanie fizyczne
  92. Siatkowska Teresa Pedagog specjalny
  93. Skoneczny Konrad Język angielski
  94. Sokołowska Katarzyna Historia, Wiedza o społeczeństwie, EDB
  95. ks. Staszewski Tomasz Religia
  96. Synowiec-Dziedzioch Lucyna Plastyka
  97. Szafrańska Dorota Matematyka, Przyroda
  98. Szafrańska-Janik Bożena Historia, Wiedza o społeczeństwie
  99. Szczepaniak Kamil Wychowanie fizyczne
  100. Świerczyńska Monika Pedagog specjalny
  101. Tartanus Ewa Edukacja wczesnoszkolna
  102. Tartanus Sylwia Świetlica
  103. Tomaszewska Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna
  104. Uzar Katarzyna Świetlica
  105. Wacławek Elżbieta Matematyka, Fizyka
  106. Walasik Iwona Geografia
  107. Wieczorek Anna Matematyka
  108. Wiercioch-Sas Katarzyna Język angielski
  109. Woszczyk Katarzyna Edukacja wczesnoszkolna
  110. Wójcicka Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna
  111. Zagawa-Maliszewska Aleksandra Psycholog
  112. Zakrzewski Artur Wychowanie fizyczne
  113. Zatorska-Więcek Teresa Pedagog specjalny
  114. Zdun Iwona Język polski
  115. Zglińska Agnieszka Biologia, Pedagog szkolny
  116. Zielińska Małgorzata Język angielski
  117. Zielkowska Lidia Edukacja wczesnoszkolna
  118. Ziębińska Beata Pedagog specjalny