Kadra szkoły

Alfabetyczny spis nauczycieli

Adamka Ewa Matematyka
Ambroziak Danuta Język angielski
Antoniak Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna
Antosik-Milczarek Agnieszka Matematyka
Badek-Popielarczyk Ewa Pedagog specjalny
Bala Roksana Wychowanie fizyczne
Bieniewicz Anna Pedagog specjalny
Bieniewicz Barbara Pedagog specjalny
Biernat Maria Edukacja wczesnoszkolna
Biskupska-Duda Magdalena Język polski
Błażejewska Dorota Muzyka
Budynek Iwona Świetlica
Chadamik Marta Pedagog specjalny, Surdopedagog
Ciołkiewicz-Baka Jolanta Plastyka
Czapnik Iwona Pedagog specjalny
Czarnota Agnieszka Geografia
Czechowska-Neubauer Ewa Pedagog specjalny
Cybulska Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna
El-Ward Adrian Wychowanie fizyczne
El-Ward Kinga Świetlica

Fastyn Bożena Język angielski
Foks-Miranowska Ewa Język niemiecki, Język rosyjski
Foks-Piasecka Daria Pedagog specjalny
Gędek Aneta Edukacja wczesnoszkolna
Gomulińska Paulina Edukacja wczesnoszkolna
Górska Anna Edukacja wczesnoszkolna

Górski Hilary Informatyka
Gruszewski Robert Informatyka, Technika
Jarczyk Dorota Logopeda
Jaroń Dorota Pedagog specjalny, Bibliotekarz
Jaworska-Cichal Joanna Język polski
Jażdżyk Grażyna Pedagog specjalny
Jędrzejewska Ewa Pedagog szkolny
Jędrzejewska Ewa Maria Edukacja wczesnoszkolna

Kaczmarek Aneta Pedagog specjalny
Kamińska Milena Pedagog specjalny
Kałużna Nina Edukacja wczesnoszkolna
Karalus Jolanta Pedagog specjalny
Karge-Piotrowska Diana Pedagog specjalny
Kędziora Agnieszka Informatyka, Technika
Kędziora Michał Pedagog specjalny
Klepaczka Anna Edukacja wczesnoszkolna
Kobus Agata Religia
Kochanowska Anna Religia
Kowalczyk Beata Wychowanie fizyczne, Geografia
Kowalewska Joanna Język angielski
Koziarska Beata Psycholog
Krawczewski Adrian Muzykoterapia
Krupa Monika Psycholog
Kubik Barbara Matematyka
Kucharska Aneta Język niemiecki
Laska Ewelina Informatyka
Lesiecka Jolanta Język polski
Łastowski Jarosław Rehabilitacja
Łowicka Alicja Wychowanie fizyczne
Magdziarz Agnieszka Pedagog specjalny
Mandziej Iwona Język polski
Markowska Małgorzata Pedagog specjalny
Matuszewska Małgorzata Pedagog specjalny

Mazurkiewicz Magdalena Język angielski
Mikulczyk Magdalena
Edukacja wczesnoszkolna
Miśkiewicz Małgorzata
Język polski
Moskwa Maciej
Wychowanie fizyczne

Murgrabia Lidia Logopeda
Nitkowska Jolanta Pedagog specjalny
Nowak Aneta Pedagog szkolny, Etyka
Obczyńska-Wojenka Katarzyna Bibliotekarz
Oporska Mariola Biologia, Chemia
Ostymczuk Iwona Pedagog specjalny
Owczarek Dorota Świetlica, WDŻ
Ozimek Ewa Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
Pabijanek Izabela Język polski
Parda Marta Język angielski
Paszkiewicz Agnieszka Fizyka
Pągowska Urszula Historia
Pąśko-Zalewska Monika Pedagog specjalny
Pszczółkowska Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna
Pustelnik Danuta Edukacja wczesnoszkolna
Rochmińska Ewa Chemia, Biologia
Rogala-Kobus Magdalena Pedagog specjalny
Rogowska Elżbieta Matematyka
Rosiak Anna Pedagog specjalny
Rosińska Bogusława Religia, Historia
Rosińska Monika Edukacja wczesnoszkolna, WDŻ
Roszkowska-Żydowo Katarzyna Język polski
Rózga Urszula Pedagog specjalny
Rzankowska Zofia Historia
Sarna Aneta Wychowanie fizyczne
Sarna Marcin Wychowanie fizyczne
Siatkowska Teresa Pedagog specjalny
Skoneczny Konrad Język angielski
Sokołowska Katarzyna Historia, Wiedza o społeczeństwie, EDB
Staszewski Tomasz Religia

Synowiec-Dziedzioch Lucyna Plastyka
Szafrańska Dorota Matematyka, Przyroda
Szafrańska-Janik Bożena Historia, Wiedza o społeczeństwie
Szczepaniak Kamil Wychowanie fizyczne
Świerczyńska Monika Pedagog specjalny
Tartanus Ewa Edukacja wczesnoszkolna
Tartanus Sylwia Pedagog specjalny
Tomaszewska Agnieszka Pedagog specjalny
Uzar Katarzyna Świetlica
Wacławek Elżbieta Matematyka, Fizyka
Walasik Iwona Geografia
Wieczorek Anna Matematyka
Wiercioch-Sas Katarzyna Język angielski
Woszczyk Katarzyna Pedagog specjalny
Wójcicka Małgorzata Edukacja wczesnoszkolna
Zabost Anna Edukacja wczesnoszkolna
Zagawa-Maliszewska Aleksandra Psycholog
Zakrzewski Artur Wychowanie fizyczne
Zatorska-Więcek Teresa Pedagog specjalny
Zdun Iwona Język polski
Zglińska Agnieszka Biologia, Przyroda
Zielińska Małgorzata Język angielski
Zielkowska Lidia Pedagog specjalny
Ziębińska Beata Pedagog specjalny