Najlepsi uczniowie SP II sem – 2008/2009

NAJLEPSI UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ SEMESTR II 2008/2009

 

KLASA IVA ŚREDNIA KLASA IVB ŚREDNIA
Izabela Firek 5,00 Aleksandra Drążkiewicz 5,00
Dagmara Kozłowska 5,10 Anna Fidrysiak 5,10
Jakub Stachów 5,50 Karolina Gruszewska 5,20
Jan Wojciechowski 5,00 Michał Kaczorowski 5,10
Marta Wołosińska 5,10 Michalina Karwat 5,30
:) Bartosz Kukawski 4,80
Katarzyna Sarna 5,00
Sandra Staniak 4,80
Jakub Zając 5,10

 

KLASA IVC ŚREDNIA KLASA IVD ŚREDNIA
Szymon Ablewski 5,20 Angelika Bartkiewicz 5,20
Zuzanna Baran 5,10 Anna Dąbrowska 5,20
Kinga Galant 5,10 Anna Jakubowska 5,10
Bartłomiej Górnik 5,20 Gabriela Kaszuba 5,30
Małgorzata Kłopocka 5,10 Klaudia Kobierecka 4,80
Damian Koper 5,00 Adrianna Kozińska 5,00
Daniel Machaj 5,10 Justyna Kruk 4,80
Marta Pabijanek 5,20 Jakub Murgrabia 4,80
Wiktor Popławski 5,10 Sandra Nowak 5,30
Kamil Rózga 5,20 Weronika Pawlak 5,30
Rafał Skura 4,80 Natalia Polit 4,90
Kinga Wach 5,10 Filip Salamon 5,10
Michał Zawadzki 4,80 Piotr Słupski 5,20

 

KLASA VA ŚREDNIA KLASA VB ŚREDNIA
Klaudia Olczyk 5,20 Patrycja Białkowska 5,10
Maria Słojewska 5,20 Barbara Dwużnik 5,00
Bartosz Rochmiński 5,00 Anna Kowalczyk 4,80
Izabela Skręta 4,90 Justyna Seliga 5,20
Aleksandra Bednarek 4,90 Jakub Wilczyński 5,10
Joanna Kucharska 4,89 :)
Kamil Pysklak 4.89
Bartłomiej Oleksiński 4,80

 

KLASA VC ŚREDNIA KLASA VD ŚREDNIA
Przemysław Górnik 5,20 Karina Gorzelak 5,30
Katarzyna Kotyńska 5,30 Kamil Gorzelak 5,10
Olga Kruszyńska 5,00 Katarzyna Podwójci 5,30
Gabriela Kubik 4,90 Jakub Wach 5,00
Dominika Ławniczak 5,00 :)
Stanisław Najdek 4,90
Weronika Papiernik 4,80
Aleksandra Rochalska 5,20
Bartosz Szymczak 4,80

 

KLASA VIA ŚREDNIA KLASA VIB ŚREDNIA
Michalina Badek 4,81 Przemysław Bednarek 5,00
Agnieszka Burzyńska 4,90 Katarzyna Bielińska 5,18
Katarzyna Gajewska 4,81 Anna Kocik 5,27
Paulina Guzek 5,18 Adrianna Kruszyńska 5,27
Natalia Maszkowska 5,20 Martyna Słojewska 4,81
Katarzyna Śrut 5,00 Sylwia Zubrzycka 4,81

 

KLASA VIC ŚREDNIA KLASA VID ŚREDNIA
    Kornelia Lipiec 4,90 Paulina Borkowska 4,90
Anna Strączyńska 5,80 Marcin Mandziej 5,10

 

KLASA VIE ŚREDNIA
Joanna Bończak 5,09
Adam Goździewski 4,81
Gabriela Góral 5,00
Michał Kopacki 5,00
Aleksandra Rapała 5,00
Rafał Rutkowski 5,36
Aleksandra Sztocka 4,90
Karolina Tomaszewska 5,36