Najlepsi uczniowie SP II sem– 2009/2010

NAJLEPSI UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ SEMESTR II 2009/2010

 

KLASA IVA ŚREDNIA KLASA IVB ŚREDNIA
Mazurkiewicz Natalia 5,7 Czerwińska Czerwińska 4,8
Mitkowska Maja 5,6 Michalak Jakub 4,9
Tataj Julia 5,3 Rzankowski Jędrzej 5,2
Szczechowicz Karol 5,2 Rzepecki Hubert 4,8
Zielińska Aleksandra 5,1 Skoczek Jakub 5,5
Kowalczyk Iga 5,1 Skrzypińska Małgorzata 5,5
Borowiec Karolina 5,0 Sturski Maciej 5,4
Białkowski Juliusz 4,8 Wesołowska Oliwia 5,3
Kordasińska Dominika 4,8 Wielgus Bartłomiej 5,0
Kuza Alicjia 4,8 Wiercioch Natalia 5,4
Mielczarek Wiktoria 4,8 Wrąbel Karolina 5,2
Zaborska Karolina 4,9
Zbudniewek Julia 4,9
Zdun Julia 5,6
Zdun Adam 4,9
Zwierzchowska Aleksandra 4,8
Zubrzycki Jeremi 4,8

 

KLASA IVC ŚREDNIA KLASA IVD ŚREDNIA
Kobierecka Natalia 4,9 Cegiełka Natalia 5,1
Kowalczyk Jan 5,0 Cieślak Łukasz 4,8
Murgrabia Anna 5,5 Dudek Julian 4,9
Orłowski Jakub 5,2 Grotkowska Daria 4,8
Szyszczyńska Olga 4,9 Jasik Kinga 4,8
Wach Julia 5,2 Kempiński Michał 4,8
Walichowska Oliwia 5,3 Marszałek Gabriela 4,9
:) Puchalska Kamila 4,9
:) Słomczewski Michał 5,0

 

KLASA VA ŚREDNIA KLASA VB ŚREDNIA
Anna Nesteruk 5,0 Aleksandra Drążkiewicz 5,2
Dagmara Kozłowska 5,0 Anna Fidrysiak 5,1
Marta Wołosińska 4,9 Karolina Gruszewska 5,3
Jakub Stachów 5,3 Michał Kaczorowski 4,8
:) :) Michalina Karwat 5,2
:) :) Daria Kochan 5,2
:) :) Bartosz Kukawski 4,8
:) :) Katarzyna Sarna 4,8
:) :) Sandra Staniak 5,0
:) :) Jakub Zaj±c 5,1

 

KLASA VC ŚREDNIA KLASA VD ŚREDNIA
Szymon Ablewski 5,4 Angelika Bortkiewicz 4,9
Zuzanna Baran 5,2 Anna Dąbrowska 5,4
Kinga Galant 5,0 Anna Jakubowska 5,1
Bartłomiej Górnik 5,1 Marta Jarczewska 5,2
Małgorzata Kłopocka 4,8 Adrianna Kozińska 4,8
Damian Koper 5,3 Gabriela Kaszuba 5,2
Daniel Machaj 4,8 Sandra Nowak 4,8
Marta Pabijanek 5,1 Weronika Pawlak 5,3
Wiktor Popławski 5,1 Jakub Murgrabia 4,8
Kamil Rózga 5,2 Piotr Słupski 4,8
Kinga Wach 5,5 :) :)
Michał Zawadzki 4,9 :) :)

 

KLASA VIA ŚREDNIA KLASA VIB ŚREDNIA
Klaudia Olczyk 5,0 Justyna Seliga 5,3
Izabela Skręta 4,9 Patrycja Białkowska 5,0
Aleksandra Bednarek 5,36 Barbara Dwużnik 4,8
Joanna Kucharska 4,8 Anna Kowalczyk 4,8
Maria Słojewska 5,09 Jakub Wilczyński 5,7
Bartłomiej Oleksiński 4,81 :)

 

KLASA VIC ŚREDNIA KLASA  VID ŚREDNIA
Przemysław Górnik 5,18 Katarzyna Podwójci 5,3
Katarzyna Kotyńska 5.45 Mateusz Bakalarski 5,0
Julia Gandorska 4,91 Kacper Dzięgielewski 4,9
Olga Kruszyńska 5,36 Bartosz Juraś 4,8
Gabriela Kubik 5,0 Ewelina Sobieszek 4,8
Dominika Ławniczak 4,82 Jakub Wach 5.1
Stanisław Najdek 5,0 :) :)
Weronika Papiernik 4,82 :) :)
Aleksandra Rochalska 5,27 :) :)
Bartosz Szymczak 5,27 :) :)