Najlepsi uczniowie SP II sem - 2010/2011

NAJLEPSI UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ II semestr 2010/2011

 

KLASA IVA ŚREDNIA KLASA IVB ŚREDNIA
Sułek Jakub 5,3 Bartosiewicz Patryk 5,2
Tuka Julia 5,1 Drążkiewicz Paulina 5,3
Żarczyńska Monika 5,2 Dudek Kaja 5,2
Klimczak Weronika 5,0 Jabłoński Arkadiusz 4,90
Małkus Amelia 5,1 Kanicki Jakub 5,2
Ceret Klaudia 5,2 Staniszewski Szymon 5,0
Kukawski Michał 4,9 Tyjon Marcel 4,90
Ozga Nadia 4,9 Kowalski Krzysztof 4,8
Podkoń Patryk 4,8 Wojciak Adrian 4,8
Kwiakowski Daniel 4,8 Woźniak Lidka 4,8
Szczukiecka Weronika 4,9
Adamiec Nina 4,8

 

KLASA IVC ŚREDNIA KLASA IVD ŚREDNIA
Dziąg Julia 5,3 Kłąb Paulina 5,2
Piątkowski Tomasz 5,3 Marat Anna 5,2
Piwek Nikola 5,3 Woliński Damian 5,4
Wrzodak Marta 5,3 Kowalska Patrycja 5,1
Wiercioch Kacper 5,0 Pągowski Jacek 5,3
Kwiatkowska Karolina 5,0 Wacławska Julia 5,2
Dziąg Joanna 5,2 Jagura Aleksandra 5,1
Góraj Aleksandra 4,8 Kozieł Aleksandra 5,1
Swędra Justyna 4,9 Koźbiał Małgorzata 4,9
Motorko Aleksandra 4,8 Złotowska Wiktoria 5,1
Walczewski Sebastian 4,8 Brogowski Bartosz 4,9
Wiśniewski Konrad 4,8 Bartosik Karolina 4,8
Jurawicz Justyna 4,8

 

KLASA VA ŚREDNIA KLASA VB ŚREDNIA
Mazurkiewicz Natalia 5,70 Zdun Julia 5,50
Białkowski Juliusz 5,30 Wiercioch Natalia 5,40
Tataj Julia 5,30 Struski Maciej 5,40
Mitkowska Maja 5,30 Skrzypińska Małgorzata 5,40
Szczechowicz Karol 5,20 Skoczek Jakub 5,40
Borowiec Karolina 5,10 Wesołowska Oliwia 5,20
Dwużnik Krzysztof 5,10 Zaborska Karolina 5,00
Zielińska Aleksandra 5,10 Zbudniewek Julia 5,00
Kowalczyk Iga 5,10 Zdun Adam 5,00
Kuza Alicja 4,80 Rzankowski Jędrzej 4,90
Wrąbel Karolina 4,90
Czerwińska Gabriela 4,80
Michalak Jakub 4,80
Rzepecki Hubert 4,80
Wielgus Bartłomiej 4,80

 

KLASA VC ŚREDNIA KLASA VD ŚREDNIA
Murgrabia Anna 5,40 Cegiełka Natalia 5,20
Orłowski Jakub 5,40 Słomczewski Michał 5,20
Kobierecka Natalia 5,10 Josik Kinga 5,10
Kowalczyk Jan 5,10 Michalak Kinga 5,00
Walichowska Oliwia 4,90 Cieślak Łukasz 4,90
Wach Julia 4,90 Marszałek Gabriela 4,90
Klucznik Dominika 4,80 Puchalska Kamila 4,90
Kempiński Michał 4,80

 

KLASA VIA ŚREDNIA KLASA VIB ŚREDNIA
Stachów Jakub 5,45 Gruszewska Karolina 5,45
Wołosińska Marta 5,18 Karwat Michalina 5,30
Nesteruk Anna 5,10 Kochan Daria 5,18
Drążkiewicz Aleksandra 5,09
Zając Jakub 5,00
Fidrysiak Anna 4,91
Sarna Katarzyna 4,91
Staniak Sandra 4,91

 

KLASA VIC ŚREDNIA KLASA VID ŚREDNIA
Górnik Bartek 5,36 Jarczewska Marta 5,55
Koper Damian 5,36 Jakubowska Anna 5,45
Kinga Wach 5,27 Kaszuba Gabriela 5,45
Pabjianek Marta 5,09 Polit Natalia 5,36
Ablewski Szymon 5,00 Dąbrowska Anna 5,36
Baran Zuzanna 5,00 Nowak Sandra 5,36
Galant Kinga 4,81 Pawlak Weronika 5,18
Rózga Kamil 4,81 Kozińska Adranna 5,00
Urbański Karol 4,91
Salamon Filip 4,82
Słupski Piotr 4,82
Bortkiewicz Angelika 4,81