Najlepsi uczniowie SP II sem – 2011/2012

 

NAJLEPSI UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ SEMESTR II 2011/2012

KLASA IVA ŚREDNIA KLASA IVB ŚREDNIA
Caban Norbert 4,80 Lipińska Katarzyna 5,00
Popławska Aleksandra 5,10 Stachów Katarzyna 5,40
Owczarek Angelika 5,10 Niewrzał Patrycja 5,20
Marszałek Martyna 5,20 Stanowska Martyna 5,10
Stanowska Patrycja 5,00
Marszałek Natalia 5,00
Krokocki Bartosz 4,90
Kruszyński Konrad 4,80
Kolis Wiktoria 4,80
Fastyn Martyna 4,80
KLASA IVC ŚREDNIA
Małek Zuzanna 4,80
Staniak Patryk 5,00
Stelmach Paulina 4,90
Adamczyk Aleksandra 4,80
KLASA VA ŚREDNIA KLASA VB ŚREDNIA
Małkus Amelia 4,90 Bartosiewicz Patryk 5,10
Ceret Klaudia 4,80 Drążkiewicz Paulina 5,30
Podkoń Patryk 5,00 Dudek Kaja 5,20
Sułek Jalub 5,50 Kanicki Jakub 5,00
Szczukiecka Weronika 5,40 Staniszewski Szymon 5,00
Żarczyńska Monika 5,70 Jabłoński Arkadiusz 4,90
Tyjon Marcel 4,80
Woźniak Lidia 4,80
Gąsecki Jakub 4,80
KLASA VC ŚREDNIA KLASA VD ŚREDNIA
Dziąg Julia 4,80 Jagura Aleksandra 5,30
Góraj Aleksandra 5,10 Kłąb Paulina 5,20
Kwiatkowska Karolina 5,20 Kozieł Aleksandra 5,30
Piątkowski Tomasz 4,80 Marat Anna 5,50
Wrzodak Marta 4,90 Pągowski Jacek 5,50
Dziąg Joanna 4,80 Wacławska Julia 4,90
Walczewski Sebastian 4,80 Woliński Damian 5,50
Piwek Nikola 4,90 Złotkowska Wiktoria 5,00
Koźbiał Małgorzata 5,00
Bartosik Karolina 5,00
Kowalska Patrycja 4,90
Kozińska Oliwia 4,80
Juźwiuk Izabela 4,80
KLASA VIA ŚREDNIA KLASA VIB ŚREDNIA
Borowiec Karolina 5,00 Rzepecki Hubert 4,80
Kowalczyk Iga 5,54 Skoczek Jakub 5,54
Mazurkiewicz Natalia 5,74 Skrzypińska Małgorzata 5,72
Mitkowska Maja 5,54 Struski Maciej 5,54
Tataj Julia 5,27 Wesołowska Oliwia 5,18
Białkowski Juliusz 5,18 Wiercioch Natalia 5,72
Dwużnik Krzysztof 5,09 Wrąbel Karolina 5,27
Szczechowicz Karol 5,09 Zaborska Karolina 4,80
Zielińska Aleksandra 5,09 Zbudniewek Julia 5,27
Mielczarek Wiktoria 4,90 Zdun Julia 5,72
Kuza Alicja 4,81 Zdun Adam 5,63
Wielgus Bartłomiej 5,18
Rzankowski Jędrzej 4,90
Zwierzchowska Aleksandra 4,81
Czerwińska Gabriela 4,80
Michalak Jakub 4,80
Rzepecki Hubert 4,80
KLASA VIC ŚREDNIA KLASA VID ŚREDNIA
Klucznik Dominika 5,00 Cegiełka Natalia 5,55
Kobierecka Natalia 5,45 Jasik Kinga 5,27
Murgrabia Anna 5,54 Słomczewski Michał 5,18
Orłowski Jakub 5,18 Marszałek Gabriela 4,90
Sobczak Elżbieta 4,81 Cieślak Łukasz 4,82
Wach Julia 5,18 Kempiński Michał 4,82
Kowalczyk Jan 4,81 Michalak Kinga 4,82
Walichowska Oliwia 4,81 Puchalska Kamila 4,82